VB

Standard

Bugün en ama en çok beğendiğim kadın olan Victoria Beckham ile ilgili bir yazı yazmaya karar verdim. Hem güzelliği, hem tarzı hem de her daim cool duruşuyla çok beğendiğim Victoria Beckham’a olan hayranlığım aslında yıllar öncesine dayanıyor:)

90’lı yılların sonunda tüm dünyayı kasıp kavuran Spice Girls tabii ki benim yaşlarımdaki tüm kızları olduğu gibi beni de etkisi altına almıştı:) Victoria Beckham yani Posh Spice (o zamanlardaki adıyla Victoria Adams) belki de o yıllarda grubun en havalı üyesi değildi. Genellikle objektiflere poz verirken gülmediği için soğuk olduğu düşünülürdü. Spice Girls grubunun en popüler ya da en sevilen kızı olmasa da aradan geçen yıllara bakacak olursak en şanslısı olduğu kesin:)

O yıllarda gazetelerde imrenerek okuduğumuz tanışma hikayelerinin hemen ardından ünlü ve yakışıklı İngiliz futbolcu David Beckham’la evlenmeleriyle benim için “perfect couple” kavramı haline gelen bu çift, ardı ardına dünyaya gelen çocuklarıyla daha da süper bir aile haline geldiler. Brooklyn, Romeo, Cruz ve aileye son katılan Harper ile 6 kişilik kalabalık bir aile oldular.

Öncelike zayıflık ve kilo konusunda oldukça hassas olan ben, Victoria Beckham’ın 4 çocuk annesi olmasına rağmen hala bu kadar zayıf ve fit oluşuna hayranım. Yıllar geçtikte güzelliğinden hiçbirşey kaybetmeyen hatta daha da güzelleşen kadınlardan o da. Kucağında bebeği de olsa o asil, aristokrat duruşundan hiçbirşey kaybetmedi. Hatta kendine has bir çocuk taşıma şekli bile var:) Her daim ayaklarında yüksek topuklar ve büyük güneş gözlükleriyle Victoria Beckham kesinlikle bir stil ikonu. Her zaman kusursuz görüntüsüyle kendine hayran bırakıyor.

Bence “Less is more” sözünün canlı bir örneği Victoria Beckham. Seçimleri genellikle sade ama bir o kadar da kendine yakışan parçalar oluyor. Son zamanlarda daha çok kendi tasarımlarını tercih eden VB çocuklarını da kendisi gibi moda ikonları haline getiriyor. Çocukların büyük insanlar gibi giyinmesini ne kadar sevdiğimi daha önceki yazılarımda da yazmıştım. Çocuk diyip geçmemek gerek, artık onların da küçük yaşlardan itibaren belli bir tarzı oluyor:) Böyle yakışıklı bir baba ve güzel bir annenin çocukları da birbirinden tarz ve yakışıklı oluyor. Minik Harper da annesinin izinden giderek çok güzel ve şık bir kız olacağa benziyor:)

Biraz da fotoğraf paylaşarak VB hakkındaki yazımı bitiriyorum.

Yeni yazılarda görüşmek dileğiyle👠👠

20130826-010432.jpg

20130826-010443.jpg

20130826-010452.jpg

20130826-010502.jpg

20130826-011250.jpg

20130826-011454.jpg

20130826-012325.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s